Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

o firmie

Firma INDOPOL działa na rynku od 1989 r., a od 1993 w formie spółki. Firma została powołana w celu sprzedaży polskiej armatury przemysłowej na rynek Indonezji do obiektów energetycznych budowanych przez polskie firmy. Współpraca z Indonezją z uwagi na niesolidność partnera trwała krótko.

Podstawową, stałą dziedziną działalności firmy jest sprzedaż armatury przemysłowej.
Od ponad 10-lat INDOPOL współpracuje z firmami głównie czeskimi i niemieckimi oferując na polskim rynku produkowaną przez nie armaturę, a od ponad 7-lat prowadzimy również serwis.
Staramy się zapewnić naszym kontrahentom komfort, dobrze rozeznając ich potrzeby, zapewniając fachowe doradztwo techniczne i terminowość dostaw. Działamy w oparciu o długoletnie kontakty, które pielęgnujemy poprzez sprawne i profesjonalne działania. Ten profesjonalizm oraz referencje i dobra opinia o firmie INDOPOL przekazywana przez naszych klientów innym partnerom  przyczynia się do poszerzania ich grona i rozwoju firmy.
Nasza grupa serwisowa to wszechstronni fachowcy pracujący od wielu lat w gazownictwie; wykonujemy konserwacje i kontrole armatury i napędów na sieci gazowej, kontrole i próby szczelności instalacji w budynkach oraz kontrole i konserwacje kotłów grzewczych i innych odbiorników gazowych. 
Dla utrzymania sprawności organizacyjnej i stabilności jakości naszych działań podjęliśmy wysiłek wdrożenia certyfikowanego systemu jakości w oparciu o normę ISO 9000:2000. Certyfikowaliśmy nasz system zarządzania jakości w UDT-CERT w grudniu 2004 pomyślnie przechodząc audit i uzyskując certyfikat.
W 2014 roku uzyskaliśmy certyfikat "Innowacyjna i rzetelna firma"

Firma INDOPOL jest organizacją rodzinną; co pozwala w relacjach wewnętrznych zachować zasadę wysokiego zaufania i dużej samodzielności pracowników.